PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32843}

Niezwyciężony Bill

The Plainsman
6,8 161
ocen
6,8 10 1 161
Niezwyciężony Bill
powrót do forum filmu Niezwyciężony Bill

nie podobał mi się

ocenił(a) film na 10
cesare_10

Nie trzeba nic radzić po prostu nie każdy film podchodzi. Ocena danego dzieła to ocena subiektywna. Osobiście dałem maksymalną ocenę temu filmowi bo jak na rok produkcji i kryzysowy moment w jakim był cały gatunek naprawdę dał radę. Sam film moim zdaniem powinien być bardziej kojarzony zwłaszcza przez admiratorów Westernu w końcu przed Jesse Jamesem i Dyliżansem z początku 1939 r. to właśnie ten film jest najprzyjemniejszy z dzieł o Dzikim Zachodzie do oglądania dla współczesnego widza. Reżyser filmu De Mille bardzo lubił spektakularne kino i to widać. Poprawiłbym parę rzeczy , kilka naiwności fabularnych i może lekko rozbudował  parę aspektów ale to w mojej opinii film na 7/10 a jeśli wziąć uwagę , że były to bardzo odległe czasyod dziś i dajmy na to jest się fanem starego kina to i 8/10 może być. Cooper już wtedy był gwiazdą choć w latach 30. grał mało w Westernach z racji kryzysu gatunku. Mega produkcję westernowe z początku dekady trafiły na Wielki Kryzys Ekonomiczny i przyniosły spore straty choć pierwszy duży Western Johna Wayna z 1930 r. - ,,Droga Olbrzymów" uchodzi dziś za naprawdę niezły film. Producenci bali się inwestować spore pieniądze w takie filmy. Na szczęście już pod koniec dekady gatunek się odrodził. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones