PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678161}
7,2 411
ocen
7,2 10 1 411
Dragon's Dogma: Dark Arisen
powrót do forum gry Dragon's Dogma: Dark Arisen

Ta gra to cud. Cud, że wielkie wydawnictwo wydało taką grę. Trudną, dojrzałą i niesamowicie przyjemną w odbiorze. System walki niesamowicie przyjemny i uczciwy. Estetyka świetna. Fabuła ciekawa, choć jeśli kogoś ona nie interesuje to wcale się nie narzuca. Świat przedstawiony to wariacja nt. typowego świata fantasy ale nie jest banalny. W tą grę chce się po prostu grać - eksplorować, bić, rozmawiać z postaciami. Do niczego nie jestem zmuszany - mogę zająć się tym, na co aktualnie mam ochotę. Martwy nastrój panujący w grze to po części element świata przedstawionego. Sam klimat gry przypomina nieco ukochane Vagrant Story <3 Spośród swoich "generacyjnych rówieśników" to zdecydowanie najlepsza gra RPG - taki Skyrim wiele rzeczy robi lepiej ale brakuje mu tej "iskry", tego czegoś co ma właśnie Dragon's Dogma. Ta gra zadowoli wielu graczy: miłośników RPG, h&s, slasherów czy piaskownic. każdego na swój sposób ale zrobi to. Wystarczy dać jej szanse i przymknąć oko na to, co czasem kuleje, bo gry z takim kapitalnym "duchem gry" pojawiają się rzadko.

Lu_Bor

Pięknie napisane. Grę odkryłem sporo ponad rok temu i właśnie do niej wróciłem. Praktycznie cały czas siedzę na Bitterblack Isle, ponieważ tylko tam są wystarczająco silni przeciwnicy. Zaskakujące, że tylko 5,1% wszystkich posiadaczy tej gry na Steam osiągnęło maksymalny poziom postaci (200). Grę oczywiście gorąco polecam. Świetna zabawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones