Sam Peckinpah

David Edward Samuel Ernest Peckinpah Jr.

8,0
1 131 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Sam Peckinpah

Witam!!!Jeśli ktoś jest zainteresowany wymianą filmami na dvd proszę o kontakt:-)) zgłoś do moderatora

lukas661

Witam!! Jestem zainteresowany wymianą filmów (szczególnie interesują mnie westerny Leone).

clint_20

Cześć!!! Mam na dvd Sergio Leone:"Za garść dolarów" "Za kilka dolarów więcej" "Dobry,zły i brzydki" "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie"wersja specjalna 2dvd "Dawno temu w Ameryce" wersja specjalna 2dvd.Jeśli możesz to podeślij mi na maila swój spis filmów.To ja również ci podeślę swój.Serdecznie pozdrawiam!!!!Łukasz!!!!!

lukas661

Czesc,
znalazlem twoj "post":

Cześć!!! Mam na dvd Sergio Leone:"Za garść dolarów" "Za kilka dolarów więcej" "Dobry,zły i brzydki" "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie"wersja specjalna 2dvd "Dawno temu w Ameryce" wersja specjalna 2dvd.Jeśli możesz to podeślij mi na maila swój spis filmów.To ja również ci podeślę swój.Serdecznie pozdrawiam!!!!Łukasz!!!!!

co prawda, bylo to rok temu, czy ewentualne wymiany DVD nadal Cie interesuja, mam "garsc dynamitu" - czyli pozycje, ktorej Ci wtedy brakowalo,i kilka innych filmow z klasyki westernu,

zbyszek

permedia

Jeśli możesz to podaj mi swego emaila.To podeślę Ci swój spis filmów.Podeśli swój spis. Łukasz!pozdrawia!Mój email to: lukas661@o2.pl

lukas661

Witam, oto mój adres: foma6@interia.pl, prześlij mi listę twoich filmów, a ja podeslę ci liste moich - byłbym zainteresowany wymianą.

lukas661

Jestem zainteresowana wymiana. Czekam na spis pod mailem zawsze_tulipany@gazeta.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones