Derek Jacobi

Derek George Jacobi

7,5
9 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Derek Jacobi

Derek Jacobi zawarł związek partnerski ze swoim długoletnim przyjacielem Richardem Cliffordem.

Ceremonia była skromna. Gwiazdor "Gladiatora" odrzucił składane mu przez magazyny oferty zorganizowania hucznej uroczystości.

- Byłem tam, zrobiłem to i dostałem koszulkę - podsumował aktor. - Po prostu poszliśmy do urzędu, podpisaliśmy nieco dokumentów i było po wszystkim. Nie robiliśmy żadnego hucznego przyjęcia, lecz zaprosiliśmy 25 przyjaciół na lunch.

Związki partnerskie osób tej samej płci stały się legalne w Wielkiej Brytanii w grudniu 2005 roku.

Jacobi wystąpił niedawno w "Underworld: Evolution" jako Corvinus. Obecnie można aktora oglądać w komedii "Niania".
http://film.onet.pl/0,0,1281469,plotki.html [film.onet.pl/0,0,128146 ...]

Gitka

Brytyjczycy zajmują się tą kwestią aktywnie, jak widać. Wprawdzie przeszli do stanu obecnego od kary więzienia, ale coś się rusza w papirusach.

TangoAndWaltz

A McKellen może kląć Section 28, ale sam fakt, że został napisany (i uruchomiło to środowisko LGBT...), świadczy, że tęczowi są widoczni na Wyspach.

Gitka

Starszy Pan, a nadal może ...

Tego zazdroszczę homoseksualistom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones