Charlton Heston

John Charles Carter

8,0
6 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlton Heston

Umarł wielki aktor . Cała filmwebowska społeczność w melancholii . Takowięc pytam - dlaczego ? Przecież ta śmierć jest dla niego wybawieniem ! Całe życie ciężko charował , no i wrescie nadszedł zasłużony , błogi wypoczynek !!

Zapewne teraz leży na jakiejś piaszczystej plaży przy turkusowym morzu , obok niego same półnagie lasencje .. Sącząc drinka patrzy na ziemię i kiwa głową ..

Apeluję do popatrzenia na to z innej perspektywy . Tej lepszej ! Takowięc proponuję pochylić czoła przed wielkim aktorem i zapraszam na bloga !!

andy_brandy

dziwny punkt widzenia, co nie znaczy ze bledny... po prostu ja jakos nigdy tego w ten sposob nie rozumowalam... tzn. ja jestem bardziej ciekawa co jest jak sie umrze ale nie to ze nie moge sie tego doczekac! :P a co do smierci tego aktora to ja go widzialam w niewielu filmach ale spoko aktorzyna.... xD szkoda ze umarł....

NieLubieKaszy

Jako aktor i tak już nie mógł nic osiągnąć, bo cierpiał na Alzheimera. Nie ma, co go żałować, bo i tak zapisał się na kartach historii kina i dla fanów kina zawsze będzie żywy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones