PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10695}

Zakon

The Order
5,6 6 557
ocen
5,6 10 1 6557
Zakon
powrót do forum filmu Zakon

Jak Seagal Van Damme zaczyna grać w filmach tylko dla siebie stworzonych a nie dla ich wielbicieli.

carmen8_fw

nie porównuj seagala do Van Damme, Van Damme był lepszy i jest lepszy ma o wiele leprze filmy niż seagal .akurat ten film nie jest super przykładem ale jest ok .Seagal gra przeważnie te same role

prof_mateusz27

Dla mnie to obojętne. Stare filmy z Seagalem i Van Dammem były ekstra a teraz to produkcje dla wielbicieli strzelanek i filmów z dolnych półek.

carmen8_fw

hehehe czasy inne, ale mentalność ta sama
gdy te stare filmy z vanem były nowe wtedy też tak pisano lub mówiono:
"to produkcje dla wielbicieli strzelanek i filmów z dolnych półek."
albo najsłynniejsze o Sly'u: kupa mięsa biegająca po ekranie...
tylko dlaczego dziś jest tylu ich wielbicieli???
oto jest pytanie!

cobra2000

Dlaczego jest tylu wielbicieli? Bo sa coraz gorsze filmy i ludzie zaczynaja doceniac te odrzucone we wczesniejszych czasach.

ocenił(a) film na 4
cobra2000

To proste. Tęsknimy za przeszłością, dzieciństwem, plakatami na ścianie i zmiętolonymi do granic możliwości kasetami VHS.
Ot, sentyment.

ocenił(a) film na 8
carmen8_fw

Ja lubie Van Damma Seagala Szwarcusia Jeta Li Jackie Chana

giovanni50

Ja też ich lubię ale starsze produkcje były o niebo lepsze.

ocenił(a) film na 6
carmen8_fw

potwierdzam, nie ma co porównywać, seagal ma takie same filmy ze względu na to że promuje w nich aikido, a z van dammem filmy też powoli się nudzą, jak to ujął pablo francisco w trzech amigos "uderzam ciebie i padasz, potem kopie ciebie i ty też padasz...."

ocenił(a) film na 6
maly_leju

i zauważcie że prawie nie ma filmów w których któryś z nich przegrywa...

maly_leju

Tak jest w produkcjach typu "zabili go i uciekł".

ocenił(a) film na 10
carmen8_fw

Ja nadal uwielbiam wszystkich tych aktorów.Filmy też mieli,mają i będą mieli fajne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones