PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10695}

Zakon

The Order
5,6 6 557
ocen
5,6 10 1 6557
Zakon
powrót do forum filmu Zakon

Jan Clode Van Dame za wszelką cenę próbuje wrócić do najlepszych lat,nawet Atilla gra w tym
filmie ze Lwiego serca,JCVD w Zakonie widać że w formie,no ale niestety najlepsze filmy z JCVD
przypadały na początek lat 90-tych tak do 1996 roku moim zdaniem

ocenił(a) film na 10
janosik_filmaniak

Akurat zakon jest filmem bardzo dobrym.I że o Van Dammie może już mniej ludzi zaczęło z czasem pamiętać(oczywiście mówię o całym świecie nie o fanatykach kina akcji) to nie znaczy,że robił słabe filmy.Każdy film z jego udziałem ma w sobie coś takiego,że musi się podobać.No i Van Damme dobrze się trzyma.Fajnie się na niego patrzy.Lecz oczywiście to jest moja opinia.

aza_0_9_z_

Ja oczywiście z twoją opinią się po części zgadzam, ale moim zdaniem najlepsze filmy z JCVD przypadały do 96 roku, ale był jeden film , ZA CIOSEM to jest film z 98r. bardzo mi się podobał,w tym filmie było sensacji-komedii-akcji polecam :)

ocenił(a) film na 10
janosik_filmaniak

Wiem,oglądałem.Mi też się bardzo podobał.Wyjątkowo fajny.Śmieszny taki,dobre akcję.Sentymentalny jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones