PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10695}

Zakon

The Order
5,6 6 557
ocen
5,6 10 1 6557
Zakon
powrót do forum filmu Zakon

Da się obejrzeć

ocenił(a) film na 5

Całkiem ciekawy film zrobiony w dobrym tempie, miałem zobaczyć tylko z 10 minut, a w końcu obejrzałem do końca. Aktorstwo średniawe, ale i tak uważam, że van Damme jest o wiele lepszy od Seagala i Norrisa. Fabuła trochę przypomina Indianę Jonesa, dlatego też nie jest zbytnio oryginalna. W każdym razie jest to typowy film do jednorazowego obejrzenia. Więcej niż 6/10 na pewno bym nie dał, ale jak już pisałem, nie oznacza to, że film jest zły.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
rzyczki

da sie obejrzec ale z nudow chyba, jedynie co zaluguje na pochwale to miejsce gdzi ebyl krecony, pieknie pokazane uliczki Jerozolimy i troszke klimatu arabskiego to jedyny z atutow filmu...Jezeli ktos szuka dobrego filmu na wieczor odradzam,

ocenił(a) film na 8
zozo671

Bardzo dobry film, jeszcze z czasów gdzie Van Damme był obsadzany w dobrych filmach. Polecam, oczywiście miłośnikom gatunku.

ocenił(a) film na 6
tomekg76

Zgadzam się

zozo671

..i klimatu żydowskiego jeszcze wszak to Izrael w końcu a i żydzi tez są w tym i ortodoksi pokazani a i sam Van Damme za takiego się przebrał w pewnym momencie :D

ocenił(a) film na 7
rzyczki

Średniak...

ocenił(a) film na 10
simon3333

Świetniak.

ocenił(a) film na 7
arnie47

Yhy

ocenił(a) film na 6
simon3333

Ale trochę niedoceniony

ocenił(a) film na 6
Williamson

Rzeczywiście da się obejrzeć. Zapomniany już nieco film. Udało się przemycić nieco klimatu Ziemi Świętej, charakterystycznych wąskich uliczek Jerozolimy, ukrytych przed wiekami tajemnic.

ocenił(a) film na 1
rzyczki

Van Damme już dawno poszedł w ślady Seagala czyli produkowania filmów, których poprostu nie da się oglądać. Nie wiem po co powstało to coś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones