PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790491}

W otchłani

Black Water
4,7 1 361
ocen
4,7 10 1 1361
W otchłani
powrót do forum filmu W otchłani

"black shit"

ocenił(a) film na 1

"Black Water": Obejrzałem nie całe 17 min. tego gniota i już "załapałem", że cycate beztalencie (Jasmine Waltz) wcale nie "pogibło", a taneczno-karateczny frajer uwierzył w ten - grubymi nićmi szyty - bajer! Dalej tego szajsu już nie powinienem oglądać! Po ki ciul, skoro resztę można już teraz "zakończyć"!? Ale! A gdzie Kilpatrick?!? A oto i on! (w 20. minucie)... Chyba... bo to łyse, spasione beztalencie (toczka w toczkę z tym z "Rambo: Pierwsza krew" - jak mu tam... Brian Dennehy) tak przypomina np. "Piaskuna" jak J.K. faceta! A jeszcze Al Sapienza! Przecież również grywał w FILMACH! O szwedzkiej "cioci" szkoda mi "czasu i atłasu"! Pojęcia nie mam, jak kolejny shit Van Damme'a się skończy (dosłownie i w przenośni), ale to nie na moje nerwy i zmysł artystyczny!!! Skąd "Żanklod" bierze te "aktorki"?! Z Las Vegas czy "las bulgarski's"?!? W sensie, że bułgarskie "artystki" "wyciągnęły" ("obciągnęły") sobie "role" za "dwieście baksów"... Chociaż raczej za "dwadcat'"...

mp65warka

chłopie masz 6 tys filmów obejrzanych a dziwisz się, że w filmach akcji zatrudniane są modelki. Przecież to jest praktykowane od 30 lat jak nie dłużej. Nawet w filmach Bondem są takie zagrywki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones