PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11318}

Układ

The Arrangement
7,2 1 263
oceny
7,2 10 1 1263
6,0 5
ocen krytyków
Układ
powrót do forum filmu Układ

układ

użytkownik usunięty

Najlepsza książka jaką czytałem w życiu. Wywarła w pewnym momencie mojego życia olbrzymi wpływ na moje życiowe decyzje. Film musiał być dobry.

Czy ktoś z was wie, gdzie mozna dostać/kupić Układ na DVD/VHS, ale w wersji po polsku? Szukam tego namietnie od kilku tygodni, czytałam książkę (wrażenie!!!!), ja i mój współczytacz jesteśmy ciekawi filmu. Pomóżcie!!!

ewa_h_2

Jeśli jeszcze szukacie to mam namiar gdzie pobrać e-mail: golem13@onet.eu

golem13

W maju będzie w tvp 1, w któryś z poniedziałków

lew890

Zdaje się, że w najbliższy o 22:00

Eleonora

zdaje sie że to nawet dziś :O ...............

ocenił(a) film na 6
skalNY

właśnie się skończył:) Książka wywarła na mnie wielkie wrażenie - jest i będzie nr jeden - po dziś dzień identyfikuję się z głównym bohaterem. Zresztą pomimo młodego wieku życie toczy się dziwnie podobnie. Odsyłam tez do ciekawej autobiografii kirka (syn śmieciarza bodajże)

allspi

Witaj, a mógłbyś mi napisać SPOILER ??

Niestety wczoraj pod koniec udało mi się zasnąć..chcąc nie chcąc ciężki dzień wziął górę nad chęcią obejrzenia....

a książkę swoją drogę też przeczytam.. bo mnie zaciekawiły te Wasze pochlebne oceny :)

ocenił(a) film na 6
Lucy_Liu_

SPOILER.Film nie kończy się tak jak książka czyli pogrzebem ojca Eddiego Więcej lepiej nie zdradzać jeżeli zamierzasz wrócić do tematu. Nie ma tu jakiegoś hucznego epilogu aczkolwiek zmusza do myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones