PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11224}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
7,3 7 727
ocen
7,3 10 1 7727
6,5 4
oceny krytyków
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Jestem zdania że to najlepsza adaptacja "Trzech muszkieterów", która najlepiej odzwieciedla ducha książki. Był przy tym wzorem dla innych filmów, gdyż za jego sprawą we wszystkich następnych adaptacjach Rochefort nie miał jednego oka.

ocenił(a) film na 8
Nightwing_2

Moim zdaniem w tym filmie Milady jest świetna, oddaje charakter postaci Dumasa, jednej z moich ulubionych czarnych charakterów.

Nightwing_2

Zgadzam, się, że jest to świetna adaptacja książki, która najlepiej oddaje klimat powieści Dumasa. Aktorzy też świetnie dobrani, grali tak, jakby się urodzili specjalnie do tych ról;) Najbardziej podobał mi się York w roli D'artagnana i Reed w roli Atosa, uważam, że tego już nie można lepiej zagrać ;)

ocenił(a) film na 10
unknown112

Film doskonale oddał nie tylko charakter postaci, ale również i klimat tamtych czasów z całą surowością dla nich. York jako d'Artagnan przypomina nieco błazna. Wolałem w tej roli Gena Kelly. Ale York też jest nawet niezły, choć szkoda, że jego d'Artagnan jest analfabetą. Za to Reed jako Atos... nic dodać, nic ująć. W sam raz :)

kronikarz56

Wydaje mi się, że D'artagnan w powieści Dumasa był trochę "kompany w gorącej wodzie" dlatego uważam że York świetnie wcielił się w jego postać. Ten film naprawdę mi się podobał, ale każdy ma swoje własne odczucia na temat tego filmu;)

ocenił(a) film na 10
unknown112

Owszem, był w gorącej wodzie kąpany i niekiedy bardzo bezmyślny. Ale film TRZEJ MUSZKIETEROWIE podobnie jak jego dwie kontynuacja miał za zadanie być w dużej mierze satyrą. Dlatego nic dziwnego, że York jako d'Artagnan po prostu wręcz rozbawia widzów do łez swoim głupim zachowaniem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones