PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113648}

Rada nadzorcza

Executive Suite
8,0 320
ocen
8,0 10 1 320
Rada nadzorcza
powrót do forum filmu Rada nadzorcza

Kulisy wladzy

ocenił(a) film na 9

Kiedy w roalch glownych wystepuje tyle znakomitych osobistosci (Stanwyck, Calhern, Holden, March, Jagger), a na fotelu rezysera zasiada Robert Wise - mozna oczekiwac tylko dobrego kina. I tak jest tez w tym przypadku! Mocny, trzymajacy w napieciu, interesujacy dramat. Nie podobalo mi sie zakonczenie filmu (przemowa Holdena), ale za to te wczesniejsze 20 minut... wow!
(Jak zwykle) swietny Fredric March.

ocenił(a) film na 5
Qmid

Rozmowa wrze, więc dopiszę się po niemal szesciu latach. Dla mnie ten film to nieco niewykorzystana szansa, pomysł dosc dobry, ale tło życia rodzinnego wygląda koszmarnie. Można mówic, że tak przecież wtedy było, ale kochająca i wspierająca żona to po prostu 'horror'. Zamiast pokusic się o rozbudowę postaci, postanowiono pokazac nam mecz baseballa, w sumie zmarnowano na to naprawdę dużo czasu. Aktorsko jest bardzo dobrze, ale koniec wybitnie naiwny. Prawdopodobnie wyszłoby to lepiej, gdyby posadzono zainteresowaną piątkę w jednym pokoju i napisano im dobre dialogi.

ocenił(a) film na 5
Qmid

Rozmowa wrze, więc dopiszę się po niemal szesciu latach. Dla mnie ten film to nieco niewykorzystana szansa, pomysł dosc dobry, ale tło życia rodzinnego wygląda koszmarnie. Można mówic, że tak przecież wtedy było, ale kochająca i wspierająca żona to po prostu 'horror'. Zamiast pokusic się o rozbudowę postaci, postanowiono pokazac nam mecz baseballa, w sumie zmarnowano na to naprawdę dużo czasu. Aktorsko jest bardzo dobrze, ale koniec wybitnie naiwny. Prawdopodobnie wyszłoby to lepiej, gdyby posadzono zainteresowaną piątkę w jednym pokoju i napisano im dobre dialogi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones