PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=966}

Męska gra

Any Given Sunday
7,4 24 853
oceny
7,4 10 1 24853
6,3 7
ocen krytyków
Męska gra
powrót do forum filmu Męska gra

PLAYOFF

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem systemu tego rozgrywek, chodzi mi o to że według filmu Miami Sharks wchodzą z ostatniego miejsca- 6 (chyba że się mylę?) do fazy playoff co oznacza że przed ewentualnym Super Bowl mają 2 mecze z drużyną 3, a potem z drużyną 1 z sezonu zasadniczego. Tymczasem w filmie pokazują tylko mecz mecz w playoff, a sama akcja kończy się rozmową Tonyego D'Amato i Williego Beamena o następnym meczu- finale. Wie ktoś może czy to ja coś źle zrozumiałem, czy jest to jakis błąd?? Jestem ciekaw bo film bardzo przypadł mi do gustu i zastanawiałem się czy także dla realizmu zachowano wszystkie zasady rządzące nfl??

ocenił(a) film na 8
ogierinho

Ten film nie toczy się w NFL tylko w jakimś AFFA (pewnie coś American F... Football Association) i nie wyjaśniono tam systemu Playoffowego. W NFL do PO wchodzi 12 drużyn z sezonu zasadniczego. 4 do ćwierćfinałów a 8 do dzikiej karty. Z tych 8 drużyn 4 przechodzą do ćwierćfinałówi grają przeciwko 4, która już wcześniej się tam dostała. Potem są półfinały zostaje dwójka w każdej konferencji - potem jest mistrzostwo konferencji i mistrz AFC walczy o Super Bowl z mistrzem NFC

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones