PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709016}

Krwawy biznes

Pound of Flesh
5,0 1 961
ocen
5,0 10 1 1961
Krwawy biznes
powrót do forum filmu Krwawy biznes

Słaby

ocenił(a) film na 3

Wykonanie do bani, konwencja jakas rozlazla..nie podoba mi sie.

ocenił(a) film na 3
waga55

Dokładnie. Tragedia.

waga55

Van Damme strasznie źle tu wygląda jakby był chory na coś poważnego. Gdyby zrobili ten film 30 lat temu to OK. Natomiast tak jak mówię Van Damme wygląda tu nie tyle co staro co niezdrowo : /

ocenił(a) film na 3
nudecroft

Jakbys był/a 5 krotnie zonaty tez bys zle wygladał. On już zle wyglądał w Bliskim wrogu.

nudecroft

A jak niby ma wyglądać grając gościa, któremu właśnie wycięli nerkę i funkcjonuje tylko na prochach. Myślisz, że 30 lat temu zagrał by to lepiej czy tylko byłby ładniejszy na ekranie?

Venomix

No dobra, wiem o co ci chodzi. No na przykład w filmie "Krwawy sport" wyglądał normalnie i zdrowo.

ocenił(a) film na 4
nudecroft

Przecież wycieli mu nerkę przez to tak wygląda, a druga sprawa schudł bo też swoje lata ma. A wiecznie koksem być nie może. Do tego jako aktor nie używa stymulatorów odmładzających tylko po to by fajnie wyglądać na ekranie. Widać że się starzeję i dobrze.

MaXXi

Starość nie radość.

ocenił(a) film na 5
waga55

Faktycznie cos słabo ten film wyszedł, jedna scena mi sie podobała podczas wyciągania zbita z auta JCVD walnal swój popisowym numer.

waga55

Dystrybutor chyba nawet tego nie ogladal... Albo twierdzi, ze Manila znajduje sie w Chinach. Tak czy owak z powodu dystrybutora skazani jestesmy na bledny opis na FW. Bo przy naszych "twardoglowych" poprawienie takich "kfiatkow" graniczy z cudem!

ocenił(a) film na 4
waga55

A tak czytałem pozytywne opinie przed premierą że będzie wieki powrót van Dama, od razu to widać że jest średnio albo nawet i słabo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones