PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6552}

Jazon i Argonauci

Jason and the Argonauts
6,2 1 793
oceny
6,2 10 1 1793
Jazon i Argonauci
powrót do forum filmu Jazon i Argonauci

Pierwsze co aż kłuje w oczy to nieumiejętne używanie efektów specjalnych, czego powodem był zapewne brak pieniędzy. No ale mimo wszystko... Byk spiżowy, z którym walczył Jazon był tak rażąco komputerowy, że aż strach. Po drugie, zupełnie niepotrzebne i tylko psujące i tak już kiepskie wrażenie, to pokazywanie Zeusa i Hery w 'niebie'... No cóż. Kiedy go wypożyczałam, spodziewałam się czegoś zupełnie innego - dobrego filmu. Jestem fanką mitologi i kina przygodowego, więc byłam pewna, że "Jazon" mi się sopdoba. Niestety było to jedno z wiekszych rozczarowań filmowych jakie przeżyłam. No i film ten jest nie do końca zgodny z mitem, o czym warto wspomieć. O grze aktorskiej nie będę się wypowaidać bo szkoda słów. Było bardzo sztucznie. Oczywiście były moemnty, w których było widać, że Ci biedni aktozy naprawdę się strają a końcowy efekt to nie jest już ich wina, ale... nie polecam. Naprawdę można dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas:)
Pozdrawiam,
Lady C

Lady_C

cześć, przeczytałem twój komentarz do filmu Jazon i argonauci. twój wpis juz jest stary ale chciałbym ci powiedzieć, że mi się podobają efekty ukazywania się w niebie Zeusa i Hery jestem fanem ukazywania bogów w filmach fantasy. Może co do byka się zgodzę, ale charakteryzacja bogów i sposób pojawiania się ich podkreśla ich boskość.
Uwielbiam efekty pojawiania się i znikania bogów, rażenia kulami energii tak jak byli pokazywani bogowie w Nowych przygodach Herculesa z Kevinem Sorbo, szkoda że już nie leci na Polsacie.

jonasz_wojcik

Dobra, dobra, dobra Jonasz wszystko rozumiem, ale kiedy powstanie film ,,TRZAzon i KODonauci"????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones