PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490800}
7,3 225
ocen
7,3 10 1 225
Full Love
powrót do forum filmu Full Love

Zmiencie datę premiery na 2013. W 2010 roku był tylko pokaz pod roboczym tytułem Eagle Path natomiast oryginalny tytuł tego filmu to FULL LOVE. W 2012 dograno resztę filmu i w tym roku będzie jego premiera. Wszyscy fani JCVD mogą być spokojni i nie muszą gorączkowo przeszukiwać interenetu w poszukiwaniu filmu ;)

ocenił(a) film na 10
aosak99

ja to cholera nigdzie nie moge tego znaleźć, a oglądnałbym bo JCVD to mój mentor, i wszystko co wyszło oglądnięte, niektóre tytuły kilkakrotnie hehe:)

aosak99

A wiesz kiedy dokładnie ma być ta premiera?

aza_0_9_z_

premiera miala byc po Expendables 2 ale jakos nic nie slychac. mowiono tez o poczatku tego roku ale mamy juz prawie maj i nic..

aosak99

Ten film wogóle jest jakiś pechowy,a bardzo chciałbym go obejrzeć.

aza_0_9_z_

jak tylko się pojawi to na pewno tu o tym napiszę i o to samo proszę resztę - gdyby ktoś zauważył że film się pojawił to proszę o wpis

aosak99

Mam jeszcze jedno bardzo ważne pytanie odnośnie tego przerabiania filmu.Czy Van Damme jak zrobił go w 2010,to teraz musiał kręcić go od nowa czy tylko dokręcił kilka scen,czy wogóle nic nie zmieniał i chodziło o coś innego.Jak to było?

aza_0_9_z_

Do filmu dodano dodatkowe sceny. nie wiem dokładnie ile i jak bardzo wydłużyło to film.Po pokazie stwierdzono, że należy to zrobić aby film był jeszcze lepszy i dlatego tak bardzo opóźniło to światową premierę. Dziwi mnie fakt, że wciąż nie podano daty oficjalnej premiery i fakt, że aż tak długo każą sobie czekać na ostateczną wersję filmu.

aosak99

No właśnie.Nie wiadomo czy wogóle jest ten film skończony,choć chyba tak.

aza_0_9_z_

Film bedzie nosil nazwe Soldiers, a dodatkowe sceny beda dograne pod koniec lipca lub na poczatku sierpnia w Bułgarii.

he long-awaited JCVD movie "The Eagle Path" is now titled "Soldiers".
Van Damme, who wrote and directed the movie, will be shooting additional scenes by the end of July/early August in Sofia, Bulgaria.

mackom

Czyli za jakieś 2 góra trzy miesiące powinien być?Jak tak to super.

aza_0_9_z_

Chyba Van Damme ma dużo roboty.I Swelter i dogrywanie scen do tego.Sporo.

mackom

to super wiadomość tylko nie wiadomo czy ta informacja jest pewna.

FANDAMME_II

Jeśli mówiesz o Swelter to pewna,chyba,że mówisz o Soldiers.

aza_0_9_z_

mówię o Soldiers film może być ciekawy.

FANDAMME_II

No pewnie.Podobno jest bardzo udany.

aza_0_9_z_

ciekawe kiedy będzie dostępny na Allegro ostatnio Van Damme robi bardzo ciekawe filmy.

FANDAMME_II

Dokładnie,ale na allegro?Raczej nie prędko.Chodź nic nie wiadomo.Ciekawe kiedy będzie na dvd max.Ja przeważnie kupuję tam.

aza_0_9_z_

a ja bym miał jednak uzasadnione obawy, co do tego. Gdyby film był udany, to nie dokręcaliby nowych scen po pokazach i nie przesuwali w nieskończoność daty premiery. Przecież pierwsze trailery ukazały się już w 2010 r. Myślę, że to może być jeden wielki niewypał, a teraz po prostu próbują coś z niego uratować.

mackom

Full Love (formerly known as Soldiers and The Eagle Path) is an upcoming action drama written, produced, edited, and directed by Jean-Claude Van Damme. The film also features two of his children, Kristopher Van Varenberg and Bianca Bree. The first film edit under the previously titled The Eagle Path was screened at the 2010 Cannes Film Festival. Filming resumes in August 2012 for additional scenes before the anticipated release in 2013

aosak99

Jest juz ten film?

nikone

Bardzo prawdopodobne, że w tym roku tj. 2017

http://kinosztukwalki.pl/2017/01/14/full-love-z-van-damme-doczeka-sie-premiery/

aosak99

Kurde dzieki juz balem sie wiadra szczyn zebym se poszikal itp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones