PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10367}

Czterej muszkieterowie

The Four Musketeers
7,2 4 862
oceny
7,2 10 1 4862
Czterej muszkieterowie
powrót do forum filmu Czterej muszkieterowie

przygoda

ocenił(a) film na 7

Muszkieterów lubiłam od zawsze. Wersja filmu z 1974 jest moją ulubioną. Bohaterowie stali się bardzo wyraziści dzięki odtwórcom głównych ról. Podobają mi się również wątki humorystyczne. "Czterej muszkieterowie" należy do grupy moich ulubionych filmów kostiumowych. Jego zaletą jest także fakt, ze do tej pory mi się nie znudził - a nie jestem w stanie nawet policzyć ile razy go oglądałam.

ocenił(a) film na 8
Gaila

film bardzo dobry, ale już nie tak wspaniały jak część pierwsza. można oglądać kilka razy i się nie nudzi

Gaila

Oglądałam ten film z dwa razy. Za pierwszym nie spodobał mi się, nie podobało mi się że jest tak bardzo zmieniona fabuła. Za drugim uznałam że jest nawet nawet ale jeszcze się do niego nie przekonałam.
Też lubię muszkieterów i przeczytałam prawie wszystkie znane mi książki płaszcza i szpady, dlatego bardzo uderzyło nie małe podobieństwo filmu do książki, nie można mieć przecież wszystkiego. Ale Atos pijak i obrażony Aramis to było przegęcie takie samo jak Raul który nie lubi rozmawiać z ojcem.

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Te szczegóły, jakie wymieniasz, zostały ukazane dopiero w POWROCIE MUSZKIETERÓW, który już okazał się kompletną klapą moim zdaniem. CZTEREJ MUSZKIETEROWIE natomiast jeszcze są na poziomie. Mają w sobie coś nostalgicznego i wydają mi się o wiele ciekawsi niż TRZEJ, chociaż to właśnie tutaj giną Buckingham i Konstancją. Ale film świetny, chociaż d'Artagnan wciąż nie nauczył się czytać, a Atos nieco za dużo pije i za często się złości. Ale humor wciąż na poziomie, a aktorzy świetni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones