PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657320}

Bliski wróg

Enemies Closer
5,0 2 562
oceny
5,0 10 1 2562
Bliski wróg
powrót do forum filmu Bliski wróg

parenascie lat temu za czasow vhs i wypozyczalni kaset video film bylby hitem,gdyz wszystko z JCVD
sie lykalo,a dzis to slaby filmik klasy B.zreszta co tu wymagac jak zdjecia trwaly26 dni.synka juz tez
moglby sobie darowac,bo z niego dobrego aktora nie bedzie

ocenił(a) film na 10
pawelk1504

Wiadomo,kiedyś były inne czasy,dzisiaj wiadomo,że już szumu nie zrobi. A oto moja opinia o samym filmie: Świetny!!!!!

aza_0_9_z_

rzecz gustu,ale ciekawy jestem ile w takom razie punktow dal YIP MAN 1-dla mnie swietny film pod wzgledem choreografii walk,czy tez ESCAPE PLAN-kino w starych klimatach lat 90-tych i niezla gra Sly i Arnie.pozdro

ocenił(a) film na 10
pawelk1504

Rozumiem,ja również pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
pawelk1504

A ja przed chwilą odświeżyłem sobie Nagłą Śmierć z JCVD.Po prostu nie potrafię tego wyrazić słowami.Film kapitalny jak dla mnie.Rewela.

aza_0_9_z_

wczoraj ogladalem kolejny raz jeden z najlepszych jego filmoe-wiadomo ze wzorowany na szklanych pulapkach,a zaraz zabieram sie za adkinsa-ninja 2 bo podobno jest niezly

ocenił(a) film na 10
pawelk1504

Aha.Oczywiście na początku wspominasz o Nagłej Śmierci?

aza_0_9_z_

podsumowujac to nie za bardzo rozumiem Twojej maxymalnej oceny dla enemies closer,gdyz nagla smierc mimo,ze nakrecony kilkanascie lat temu jest co najmiej 2-razy lepszym filmem od najnowszej produkcji JCVD.ja tez mam swoich ulubionych aktorow i niektore filmy mimo,ze nie sa jakimis super produkcjami powtarzam sobie raz na jakis czas,ale oceniajac na filmwebie staram sie byc obiektywny.sugerujac sie Twoimi ocenami to nagla smierc ode mnie dostala by jakies 22-25 w porownaniu Twoiei 10 za enemies closer

ocenił(a) film na 10
pawelk1504

Powiem tak: Dla mnie i ten i ten zasługują na dyszkę.A, który mi się bardziej podoba?Oba mi się NA SWÓJ SPOSÓB podobają.Ale to fakt,Nagła Śmierć jest rewelacyjna.

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Z nudów obejrzałem i niestety trochę słabo ale za Van Damma i tak daję 6/10.

simon3333

jak dla mnie z dziadków-Arni najfajniej powrócił.Mam pytanko,bo zajrzałem na Twój profil,gdzie obejrzałes ,,ma-i we-i",bo jakoś nie mogę znalezć

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Z "dziadków" zdecydowanie najlepiej trzyma się Sylwek.Hormon wzrostu robi swoje :) Obejrzyj sobie z nim ten film http://www.filmweb.pl/film/Kula+w+%C5%82eb-2012-619561
Co do My Way to widziałem rozszerzoną wersję 1080p trwającą 143 min (20 GB).
Nie można podawać linków ale jak chcesz to wpisz w wyszukiwarce :
" My Way 2011 1080p BluRay x264 DTS x264-HDChina "



simon3333

dzieki za link,a ,,kule w leb" ogladalem-rozczarowal mnie,ale Sly i Arnie razem w ,,planie ucieczki" to dobre filmik

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Plan ucieczki spoko filmik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones