PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657320}

Bliski wróg

Enemies Closer
5,0 2 561
ocen
5,0 10 1 2561
Bliski wróg
powrót do forum filmu Bliski wróg

Bardzo lubie Van Damme`a, lecz momentami nie mogłem wyrobić ze śmiechu z jego wyglądu tutaj.... Po prostu jestem miłosnikiem filmów z tym aktorem z czasów wcześniejszych, a teraz to już nie to samo niestety. Czasu nie oszukasz...

hans_83

Film klasy B, sztampowa fabuła, dość ciekawie poprowadzona akcja, walki bardziej naturalistyczne niż widowiskowe, ale kreacja van Damma pierwsza klasa. Zawsze podejrzewałem u niego talent komediowy i w sumie ten film to potwierdza. Kupiłem jego rolę psychola-żartownisia z ekstra fryzurką jak tralala ;) To prawda, że czas niestety robi już swoje, ale sądzę że spokojnie belgijski gieroj może teraz więcej grywać ról komediowych, szczególnie że ostatnio chyba nabrał dystansu do siebie, podobnie zresztą jak jego rówieśnicy herosi lat 80. Podsumowując uważam, że film da się obejrzeć, choć żadna rewelka, ale warto go obejrzeć ze względu na całkiem fajną grę aktorską van Damma.

ocenił(a) film na 10
sajok

https://www.youtube.com/watch?v=RpTrypbMr-Q Tu to dopiero daje czadu ;)

ocenił(a) film na 5
hans_83

Kreacja Van Damme'a jest jedynym powodem, dla którego można obejrzeć ten film. Nie jest to zupełny odjazd a'la Raul Julia w Street Fighterze, ale i tak nie zawodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones