PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162068}

Bóg wojny

The War Lord
6,6 229
ocen
6,6 10 1 229
Bóg wojny
powrót do forum filmu Bóg wojny

To przykre i irytujące jak wielu dobrych, klasycznych filmów nie kupuje nasza telewizja i nie wydają polscy dystrybutorzy....:(

grapho71

W pełni się zgadzam. Szczególnie, że jest sporo dobrych widowisk historycznych z lat 1950-65, które nie miały polskiej premiery na DVD i w TV.

KLAssurbanipal

Trafiłem na ten film przeglądając jakiś wątek na pewnym zagranicznym forum i wygląda obiecująco! Szkoda że nie można go zdobyć w dobrej jakości. W ogóle, stare filmy z lat 50/60 zremasterowane do hd, na bluray wyglądają miodzio, często lepiej niż współczesne produkcje!

ocenił(a) film na 9
krismovies

Mam ładną wersję hd ale bez napisów, ale przynajmniej w wersji angielskiej;)

ocenił(a) film na 9
grapho71

Wreszcie zdobyłem z polskim lektorem w hd dzieki pewnemu pasjonatowi kina:) prawdziwa perła z lamusa:)

grapho71

Wytrzymałem prawie połowę tej ramotki, zanim główny problem tego filmu, tzn. czy dzielny rycerz ma zgwałcić, czy oszczędzić ponętną wieśniaczkę, całkowicie mnie zanudził.
Zauważyłem wyjątkowo poprawną, jak na hollywood, scenografię i kostiumy. Jedyny to plus,niestety.

ocenił(a) film na 7
grapho71

Masz może namiary gdzieś w necie?

ocenił(a) film na 7
grapho71

ok, mam

grapho71

Na szczescie coraz wiecej z tego pojawia sie w necie. Niektore z nich nigdy nie mialy wersji pl, a ludzie dorabiaja napisy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones