PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112774}

Wyspa skarbów

Treasure Island
6,8 3 873
oceny
6,8 10 1 3873
Wyspa skarbów
powrót do forum filmu Wyspa skarbów

jak zdobyć???

ocenił(a) film na 9

ma może ktoś jakis link do tego filmu oczywiście w wersji polskiej? byłbym wdzięczny

ocenił(a) film na 7
karolxx

"oczywiście w wersji polskiej" HAHAHAAHA HA

mam polskie napisy zrobione przez siebie samego na podstawie lektora z TV, ale dla lenia który nie umie spiracić filmu tylko prosi o gotowe linki, nie dam ;P


HAHAHAHA HA

nexus

Siemka!Jestem zainteresowany twoimi napisami albo prześlij mi samego lektora jak możesz to sam sobie zrobie napisy.Chętnie się zrewanżuję jak będziesz czegoś potrzebował.Pozdrawiam.Kris.Mój mail:kriskris015@wp.pl

nexus

Siemka!Jestem zainteresowany twoimi napisami albo prześlij mi,jak możesz,samego to sam sobie zrobie napisy.Chętnie się zrewanżuję jak będziesz czegoś potrzebował.Pozdrawiam.Kris.Mój mail:kriskris015@wp.pl

nexus

chwalisz sie czy żalisz?

ocenił(a) film na 9
karolxx

temat można zamknąć bo mam już polską wersję: i uważam że to super film

karolxx

A gdzie zdobyłeś polską wersję?Także jestem zainteresowany.

ocenił(a) film na 9
kriskris015

nagrałem na tvn7 kiedyś leciało, więc nie mogłem przegapić jesli cos to masz mój nr gg 8692027

karolxx

29 lipca o godz. 20:00 ponownie ten film będzie w telewizji na TVN Siedem :)

ocenił(a) film na 8
laptopik

Dla zainteresowanych film leci na TVN Siedem kilka razy w ciągu roku, więc stosunkowo łatwo jest go tam namierzyć. Ta ekranizacja to rzeczywiście perełka i dla fanów przygodówek pozycja obowiązkowa. I pomyśleć, że jest to tylko film telewizyjny...

karolxx

Wychodzi wydanie na dvd 30 września, wydawca galapagos.

ocenił(a) film na 7
karolxx

PLAYTUBE z lektorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones