PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11157}

Romanssidło

Town & Country
5,2 1 014
ocen
5,2 10 1 1014
Romanssidło
powrót do forum filmu Romanssidło

Na "Romanssidło" trafiłem zupełnie przypadkowo
Szukałem jakiegoś ciekawego filmu w MediaMakt i nagle patrze
Warren Beatty, Goldie Hawn, Diane Keaton, Nastassja Kinski, Andie McDowell w jednym filmie !
Opis wydawał się ciekawy a film kosztował niecałe 10 zł więc pomyślałem że co mi tam xD
Po seansie stwierdziłem że owe pieniądze lepiej było wydać najakiegoś fast fooda... Jak w temacie ODRADZAM każdemu !!!
Film jest nudny jak flaki z olejem, zero akcji kiepska gra aktorska - Beatty PORAŻKA, Keaton od jakiegoś czasu występuje głównie w komediach romantycznych i w żadnej (z wyjątkiem "Something's Gotta Give") nie pokazała nic nadzwyczajnego, McDowell i Kinski nie miały wielkiego pola do popisu ich zadaniem było tylko ładnie wyglądać, Hawn... nie wiem czemu miałem wrażenie że gra w tym filmie na siłe, chyba najgorsza kreacja w całej jej karierze. Na drugim planie pojawia się również laureat Oscara Charlton Heston i Josh Hartnett ale obaj wypadają dość żałośnie.
Daje 2 punkty za to że mimo okropnego scenariusza udało się zebrać tak dobrą obsade....

użytkownik usunięty
Sidewinder

2/10 to za dużo jak na ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones